Pomáhejte Křídlům každým svým pohybem

Máme na to měsíc!

Jedno auto pro mobilní hospic nestačí! Za téměř čtyři roky existence posloužil mobilní hospic Křídla téměř dvěma stovkám nevyléčitelně nemocných lidí. Díky pomoci multidisciplinárního týmu mohli rodinní příslušníci doprovodit svého blízkého na sklonku života doma, v prostředí, které zná a má rád. Nyní náš tým mobilního hospice sám nutně potřebuje pomoc. Naše zdravotní sestry a sociální pracovnice, díky kterým budou moci Křídla své služby nabídnout více lidem, se neobejde bez druhého automobilu na cesty ke klientům. Pomozte nám svým darem a pomozte nám nasbírat potřebné body! Pomozte svým pohybem. Vybraná částka bude použita na dofinancování automobilu. Cíl: 80 000 Kč

Děkujeme velice za Vaši podporu.

Prosíme podpořte nás v projektu Pomáhej pohybem Nadace ČEZ. Nic vás to nebude stát. Stačí, když budete během jakéhokoli pohybu, který vás těší mít zapnutou oranžovou aplikaci EPP.
 
Stačí ve svém App store nebo Google play najít a nainstalovat aplikaci EPP (je zdarma), zaregistrovat se a při každém běhu, chůzi, plavání, cvičení, tanci apod. zapnout appku a zaznamenat svou aktivitu.
Za vaše kroky, kilometry a minuty dostane náš mobilní hospic finanční příspěvek od Nadace ČEZ.