Konference Diakonie Apoštolské církve

Hledáš své místo? Hledáš svou službu? Hledáš svou cestu? Pro co žiješ?

Chceme podpořit všechny, kteří žijí pro něco víc, než je tento svět.

Od roku 2019 pořádáme každý rok konference Diakonie Apoštolské církve. Cílem konferencí je podpořit, inspirovat a rozvíjet nápady členů Apoštolské církve tak, aby se zapojili, žili aktivní život, pomáhali svým bližním a dávali svému času další rozměr a smysl.

4. Konference Diakonie Apoštolské církve 2023

Srdečně vás zveme na naši další konferenci. Program níže. Registrace na www.acregistrace.cz Přidejte se k události na Facebooku, postupně odhalíme více detailů.

Prosíme o šíření pozvání mezi své přátele z Apoštolské církve. U události využijte tlačítko “pozvat”. Děkujeme

Prezentace z Diakonické bohoslužby

3. Konference Diakonie Apoštolské církve 2021

20. 2. 2021, on-line | Z důvodu vládních opatření konference probíhala on-line. Díky tomu je ale tedy možné ji kdykoli shlédnout na playlistu Diakonie Apoštolské církve YouTube kanálu Apoštolské církve ČR.

Konference s podtitulem “Pro něco víc” byla určena všem lidem uvažujícím o přímé službě v sociální oblasti ale i těm, kteří je chtějí nějakou kreativní, a pro ně vyhovující, formou podporovat. Na konferenci se představila všechna střediska Diakonie. Velmi osvěžující byla témata mladých, kteří svými projekty v městech, kde žijí, podporují komunity v pomoci sociálním službám, šíří dobrou pověst Apoštolské církve i služeb diakonie.

Na konferenci se mluvilo o tématech diakonická služba ve světle Písma, evangelizace v kontextu sociální služby, podpůrné týmy, projektová činnost, dobrovolnictví, jak začít sociální práci v církvi. Hlavní řečníci: Petr Bartoš, Pavel Výchopeň, Petr Rattay, Miroslava Smetanová, Pavlína Oubrechtová, Milan Šefčík a Romana Bélová.

pozvánka
program konference

2. Konference Diakonie Apoštolské církve 2020

15. 2. 2020, Olomouc | Konference s podtitulem  “Zapojme se do místní komunity”. Konference diakonie je setkáním pro všechny, kdo chtějí prakticky pomáhat lidem kolem sebe. Sdílení nápadů, zkušeností, kontaktů.
2. Konference pozvánka
plakát
2. konference fotogalerie

1. Konference Diakonie Apoštolské církve 2019

2. února 2019, Brno | Motto konference bylo “Pomáháme lidem měnit životy”. Chápeme ji jako setkání pro lidi, kteří chtějí společně pracovat na tom, jak pomoci lidem v naší zemi.

Petr Rattay, člen správní rady Diakonie Apoštolské církve: “Chceme povzbudit i vás, pokud byste se chtěli zapojit se do Diakonie Apoštolské církve a chtěli pomáhat lidem, dejte nám vědět.”

Autor fotografií Iva Horálková, časopis Člověk a víra.

Více fotografií na odkazech:

Fotogalerie z konference v časopisu Člověk a víra I.

Fotogalerie z konference v časopisu Člověk a víra II.