Krabice od bot v KidzTown – ne jedna, ale 220 krabic v roce 2021

V roce 2021 se dobrovolníci kolem mateřského centra KidzTown, vedoucí střediska Miroslava Smetanová a lidé ze sboru Apoštolské církve v Kolíně spojili a poprvé se zapojili do projektu Krabice od bot. (více náš článek zde) Díky němu dostalo 220 znevýhodněných nebo chudých dětí z Kolína a okolí svůj vánoční dárek. Po celé ČR se v rámci Krabice od bot rozdalo 47 846 dárků a ve sbírce, která běžela ve stejném období 2 510 418 Kč. 11. ročník Krabice od bot se ke konci roku 2021 zapojilo celkem 135 míst po celé ČR a organizuje jej Diakonie českobratrské církve evangelické.

„Děkujeme Mateřskému centru KidzTown v Kolíně, které se letos zapojilo do celostátní sbírky Krabice od bot a zprostředkovalo vánoční dárky pro naše děti. Spolu s Apoštolskou církví také uspořádali během nedělní bohoslužby finanční sbírku a přispěli nám na pomůcky celkem 7 334 Kč. Předání dárků proběhlo v úterý 14.12. 2021 a bylo to pro obě strany krásné dopoledne. Budeme se těšit na další setkání.“ Ing. Hana Hálová, ředitelka, Dětského centra Kolín, příspěvková organizace.

“Naši mysl, náš čas a energii jsme teď na pár dnů věnovali dětem, které nemají tak dobrý start do života, jak by potřebovaly. Díky všem dobrovolníkům, kteří se do Krabice od bot zapojili. “Vždycky” jsem si přála pracovat v Santově dílně, tak se mi to splnilo. Díky mojí rodině, že mě v tom drží, fakt!!!” Miroslava Smetanová, vedoucí Mateřského centra KidzTown Kolín

“Mám rád, když lidé myslí na druhé lidi. Díky, Mirko, za tvoje super nápady. S projektem Krabice od bot se letos přes KidzTown dostaly dárky k 220 dětem v Kolíně a okolí. Krabice plné hezkých věcí přinášeli lidé z celého Kolína, dotklo se mne jejich nadšení, že mohou pomáhat těm, co nemají dostatek.” Martin Penc, pastor kolínského sboru Apoštolské církve.

Klikněte na infografiku pro zvětšení.

Fotogalerie:

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *