KidzTown měl opět nabitý víkend

První květnový prodloužený víkend byl pro středisko KidzTown v Kolíně hodně nabitý.

V sobotu 29. 4. se KidzTown zapojil do 23. Blešáku na vzduchu a i přes to, že duben se rozhodl pro aprílové počasí až do samého konce, přišlo hodně lidí a ve stánku se zapojilo mnoho dětí.

V duchu Blešáku na vzduchu, neplýtvání, recyklace a upcyklace, jsme s dětmi vyráběli stonožky z PET víček a vytvářeli domečky, hrady a budovy lepením z odřezků dřeva.

V neděli 30. 4.  se pak maminky z klubíku pod vedením vedoucí střediska Mirky Smetanové zúčastnily městských slavností – Čarodejnice u lávky. Tam to bylo velmi nabité: Kolín je velké město, na české poměry plné mladých rodin s dětmi, a zájem o akci byl enormní. Tvořící koutek obsluhovaly tři maminky a měly plné ruce práce.

Děkujeme Blešáku na vzduchu a také městu Kolín za tyto příležitosti.

V sobotu se maminky z klubíku pod vedením Mirky Smetanové zúčastnili městských slavností – Čarodejnice u lávky. Tam to bylo velmi nabité – Kolín je velké město a zájem o akci byl enormní. Tvořící koutek obsluhovaly tři maminky a měly plné ruce práce.

Děkujeme Blešáku na vzduchu a také městu Kolín za tyto příležitosti.